دانلود کتاب PDF استایلینگ (کلیک کنید)

درباره ما

به لتس استایل خوش آمدید

این صفحه به معرفی لتس استایل و بیان اهداف و ارزش‌ها و خدمات لتس استایل اختصاص یافته است. مطالعهٔ این صفحه به کمتر از پنج دقیقه زمان نیاز دارد. اما در همین پنج دقیقه می‌توانید متوجه شوید که قرار است در این صفحه به چه اطلاعاتی دست پیدا کنید و به چه شکل با ما همراه شوید.

لتس استایل چیست ؟

 
لتس استایل فضایی برای مطالعه و یادگیری استایل آقایان است. ما در این بستر مباحث متنوعی در حوزۀ استایل آقایان، اخبار مد و فشن، سبک زندگی و توسعه فردی را به سمع مخاطب می‌رسانیم. از همه مهمتر اتیکت‌های رفتاری را پوشش می‌دهیم و کمک می‌کنیم همراهان لتس استایل در این زمینه به منابع مستند و محکمی دسترسی داشته باشند.

در کشور ما کمبود منابع در حوزۀ استایل آقایان و فشن وجود داشته است و دانستن برخی از مطالب مرتبط با استایل و اتیکت‌های رفتاری همیشه برای آقایان دغدغه بوده است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این فضا را ایجاد کنیم تا سهم کوچکی در آموزش این مباحث داشته باشیم.

صفحۀ اصلی

مقالات مرتبط با استایل آقایان

اخبار مد و فشن

بخش کوتاهی از خدمات ما را می‌توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

لتس استایل چطور شکل گرفت؟

 
من مجتبی ریحانی در سال 1398، تصمیم گرفتم که از طریق رسانه اجتماعی اینستاگرام، شروع به راه اندازی لتس استایل کنم.

هدف من در آن سال این بود که بتوانم یک فضایی را برای آگاه‌سازی مخاطب ایجاد کنم و معتقد بودم که مد و فشن یک صنعتی‌ست که مخاطب از طریق دید بصری می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند و برایش قابل فهم‌تر است، اما هیچ وقت فضای آموزش را به دور از محتوای متنی نمی‌دیدم.

تمرکز اصلی لتس استایل ، بر تألیف و تدوین محتوای متنی است. شما از طریق محتوای متنی می‌توانید با کلماتی در دنیای استایل مواجه شوید که اگر برایتان کمی ناآشنا بودند، در مورد آنها جستجو داشته باشید. همچنین ما لینک‌های مرتبط مقالات و کتاب‌های مرتبط با آن محتوا را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

برای اینکه چطور مطالعه را در سایت لتس استایل شروع کنید، می توانید به قسمت پرسش و پاسخ در سایت بروید.

لتس استایل چطور می‌تواند با شما همکاری داشته باشد؟ 

 

می‌خواهیم به یک نکته مهم اشاره کنیم که برای خوانندگان ما نیز مهم است. موارد تبلیغاتی بر محتوای مقاله‌های ما هیچ تأثیری ندارند. ما صرفاً با برند‌هایی همکاری می‌کنیم که به آنها اعتقاد داریم و فکر می‌کنیم که شما نیز از آنها بهره خواهید برد و باب میلتان خواهند بود. ما هرگز پول را مقدم بر منافع شما نمی‌دانیم، اما لطفاً به یاد داشته باشید که ما نیز باید امرار معاش کنیم و هزینه نگهداری از لتس استایل را بپردازیم، برخی از خدماتی را که می‌توانید با ما از طریق سایت همکاری داشته باشید، در لیست زیر قید شده اند.

چرا شما باید در LS تبلیغ کنید؟

توصیه می‌کنیم نگاهی ساده به سایت ما بیندازید و اگر احساس می‌کنید برند شما مناسب استاندارد های ما است و می‌تواند برای خوانندگان عموماً آقا، جالب باشند و افراد به صورت مداوم و پویا شما را ببینند، لطفاً با ما تماس بگیرید، تیم ما بقیه موارد را بررسی خواهد کرد و در صورت توافق به ادامه همکاری خواهیم پرداخت.

فرم ارتباط با ما

LS  همیشه از محتوا‌هایی که دارای اسپانسر هستند حمایت می‌کند، این محتوا‌ها توسط خوانندگان صفحۀ ما دیده خواهند شد.

محتواهای حمایت شده توسط اسپانسر‌ها به وضوح با علامت “در مشارکت با” مارک گذاری خواهند شد. ما برای محتوا‌هایی که دارای پیوند اینستاگرام و سایت می‌باشند، پولی دریافت نخواهیم کرد و صرفاً فقط با ساخت محتوای مناسب با محصول یا خدمات شما از محتوای شما حمایت خواهیم کرد.

به‌عنوان یک نهاد فعال در حوزه فشن و استایل، ما همیشه پذیرای ایده‌ها و پیشنهادات خلاقانه هستیم. ما از اینکه تجارب جدید کسب کنیم و ایده‌های نو پیدا کنیم خوشحال می‌شویم، از این رو مشتاقیم که ایده های جدیدتان را در این حوزه با ما در میان بگذارید و اگر نیازمند کمک هستید تیم ما همراه شما خواهد شد!

چرا نیاز به یک استایل شخصی دارید؟

تا به حال به این فکر کرده‌اید که می‌خواهید در موقعیتی قرار بگیرید که حضور فیزیکی شما باعث معرفی شما به مخاطب باشد؟ یا با بودجه‌ای که در دست دارید بتوانید لباس‌هایی بخرید که مناسب چهره و فرم بدنی شما باشد؟ و از همه مهمتر شخصیت و هویت شما را شکل بدهند؟

تیم ما متشکل از جوانان فعالی است که علاقه‌مند به حوزۀ استایلینگ آقایان هستند و در راستای بهبود استایل شخصی شما راهنمایی های لازم را در ترکیب بندی لباس بر اساس فرم بدن، رنگها و کمد لباسِ شما ارائه می‌دهند.

شما میتوانید
Manager

من مجتبی ریحانی هستم 

مشاور در زمینه استایل و فشن بلاگری، عاشق لباس‌های کلاسیک هستم و کمک خواهم کرد به سبک استایل دلخواه خودتان برسید، آداب و اتیکت‌های لباس پوشیدن برایم خیلی مهم هستند و سعی دارم افراد رو به ساخت برند شخصی خودشان نزدیک‌تر کنم.

Content Marketing Director

به عنوان استایلیست و مدیر نویسندگان مد لتس استایل، فعالیت دارد. سینا در حوزۀ فشن و استایل به طور تخصصی نیز در این راستا از سایر زبان‌ها نیز استفاده می‌کند. شما می‌توانید نه تنها برای شناخت استایل شخصی بلکه برای آموزش زبان تخصصی این صنعت نیز با وی در ارتباط باشید.