تولید محتوا

تولید محتوا تبلیغاتی

تمرکز لتس استایل از همان ابتدا، بر روی تولید محتوای متنی بوده و هست، ما در طی این چند سال، برای برندهای متعددی، در سایت و همچنین رسانه‌ی اینستاگرام، تولید محتوا انجام داده‌ایم، اما به این دلیل که صنعت فشن، بیشتر بر اساس فضای بصری بنا نهاده شده، همچنین تصاویر خلاق نیز برای برند‌ها تولید می‌کنیم.

ما از طریق خلق محتوای جذاب و بصری، می‌توانیم با برندها همکاری داشته باشیم.

تولید محتوای متنی

پایه و اساس فعالیت ما محتوای متنی است، لتس استایل می‌تواند به عنوان پابلیشر و یا همکار فروش، به برند‌ها کمک کند تا محصولات خودشان را به بهترین شکل عرضه کنند، از آنجایی که بسیاری از برند‌ها، فضایی برای تبلیغات خودشان به غیر از سوشال مدیا (اینستاگرام) ندارند، سعی داریم از طریق رسانه‌ی لتس استایل و همچنین تولید محتوایی که برای سایت انجام می‌دهیم، در مورد خدمات و محصولات برند‌ها نیز صحبت کنیم، تا مخاطب و بازدید کننده سایت، بعد از مطالعه هر مقاله، بتواند لباس مد نظرش را به راحتی از دل برندهای زیر مجموعه پیدا کند.

تولید محتوای تصویری

یکی دیگر از خدمات لتس استایل عکاسی و فیلمبرداری است، ما معتقدیم  که صنعت مد و استایل جزء رشته‌هایی است که از طریق دیدار بصری برای دیگران قابل درک است. تب و تاب رسانه بالا است و افرادی که در این صنعت فعالیت دارند، می‌دانند که برای به نمایش گذاشتن محصولات خود نیاز دارند، از طریق عکس‌های با‌ کیفیت و تاثیر گذار، آن‌ها را به بهترین شکل به مخاطب ارائه دهند.

شما می‌توانید برای ساخت ویدیوهای ریلز در اینستاگرام نیز، از ما کمک بگیرید.

چکیده خدمات این بخش

تولید محتوا متنی و تصویری
تبلیغات مستقیم با برند (Collaboration)
فیلم برداری و عکس برداری
سناریو نویسی محتوا اینستاگرام
مراقبت شخصی پشتیبانی تضمین

شما باید در طی مشاوره‌ای که با تیم لتس استایل دارید، به صورت مستمر و مرتب مراقب رفتار‌ها و خرده عادت‌هایی که برای تغییر سبک زندگی قرار است ایجاد کنید باشید.به همین دلیل مرتب باید با ما در ارتباط باشید.

بعد از برگزاری جلسات مشاوره حضوری و رسیدن به جایگاه مطلوب مشتری‌، تیم ما همچنان تا یک ماه برای رفع هر گونه مشکل یا سوالات احتمالی در خدمت شما خواهند بود.

اگر به هر دلیلی محصول مد نظرتان را دوست نداشتید یا از نظر سایز اندازه‌ی شما نبود، می‌توانید محصول خودتان را عودت دهید.

دسترسی مستقیم

برای دریافت مشاوره خدمات و تکمیل فرم از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون