خرید لباس برای بسیاری از افراد، می‌تواند موضوع گیج کننده‌ای باشد. این امر شاید از عدم شناخت کافی آن‌ها برای ساخت یک کمد لباس سرچشمه بگیرد. قوانینی که فشن برای همه ما دیکته می‌کند در تعیین مسیر ساخت کمد لباسمان، خواه یا ناخواه، تاثیر گذار است. اگر بخواهیم کمد لباس را بهتر توصیف کنیم؛ آن را به یک اتوبان تشبیه می‌کنیم. اتوبانی که همیشه خودرو‌های متفاوتی با سرعت‌های مختلفی در حال حرکت‌اند.

کمد لباس نیز دقیقاً مثل همین اتوبان است. ترند‌های مختلف و لباس‌های متنوع با سرعت زیادی در حال رفتن و آمدن به کمد لباس ما هستند. این امر فقط برای پوشاک کژوال نیست و همه انواع لباس‌ها را در برمی‌گیرد. حتی کت شلوار نیز از این قضیه مستثنی نیست. تمامی ما باید آیتم‌های کمد لباسمان و به خصوص کت شلوارهایمان را به عنوان برترین شاخصه کمد لباسمان، هوشمندانه انتخاب کنیم.


از این رو در این نوشتار تصمیم گرفته‌ایم تا ده نکته مهم را در خرید کت شلوار ذکر کنیم. البته تعدادی از این نکات در سفارشی دوزی یا شخصی دوزی کت شلوار نیز می‌توانند کمک کننده باشند. یک کت شلوار، نقطه عطف کمد لباس شماست و باید به خوبی بر روی آن سرمایه گذاری کنید.

شما در این نوشتار، قرار است مطالب زیر را مطالعه کنید

1.پارچه، مهم‌ترین اساس یک کت شلوار

صدها روش مختلف برای دوخت کت شلوار در دنیا وجود دارد که هر کدام دارای مزایای خاص خودشان هستند اما قبل از توجه به روش دوخت کت شلوار باید به پارچه آن دقت کنید. یک کت شلوار زمانی با کیفیت خواهد بود که مواد اولیه خوبی برای آن به کار رفته باشد. ازهمین جهت است که انتخاب پارچه درست، اولین و مهم ترین قدم شما برای دوخت یک کت شلوار یا خرید آن است.

یک پارچه خوب نه تنها کت شلوار شما را بر روی اندامتان زیبا تر نشان خواهد داد، بلکه کت شلوارتان در طول زمان نیز دوام بیشتری خواهد داشت. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که باکیفیت‌ترین پارچه را برای کت شلوارتان، چه آماده و چه شخصی دوزی در نظر بگیرید.


2. به لیبل‌ها و مارک کت شلوار اعتماد بیش از حد نکنید!

از آنجاییکه بسیاری از مشتریان، از نکات ظریف و فوت فن‌های تولید کت شلوار آگاهی زیادی ندارند، زمینه برای سو استفاده افراد سودجو، فراهم می‌شود.

شاید بسیاری از کت شلوار‌ها را دیده باشید که با مارک “ساخت ایتالیا” یا “دوخت ترک” در فروشگاه‌ها یا مزون‌های بزرگ سرتاسر کشور به فروش می‌رسند. همه ما در تهیه این نوع کت شلوار‌ها باید کمی تفکر نقادانه داشته باشیم و فکر کنیم که آیا واقعاً این ادعا‌ها واقعی‌اند یا خیر؟ حداقل‌ترین کاری که می‌توانیم برای تهیه آن‌ها انجام دهیم این است که از یک فرد مجرب مشورت بگیریم.

این موضوع در تهیه پارچه نیز صدق می‌کند. قطعاً همه ما با پارچه‌هایی روبه‌رو شده‌ایم که فروشندگان ادعا کرده‌اند ساخت ایتالیا و یا انگلستان هستند اما آن‌ها را با هزینه اندکی در اختیارمان قرار می‌دهند.

اگر کمی به پروسه تولید یک پارچه مرغوب انگلیسی و سپس هزینه صادرات و واردات آن کمی فکر کنیم، قطعاً متوجه خواهیم شد که هیچ پارچه‌ای که با هزینه‌های یورویی تولید شده است، نمی‌تواند قیمت، متری پانصد هزار تومان داشته باشد و بسیار گران‌تر از این حرف‌‌ها تمام می‌شود.


3. به برش و سبک دوخت کت شلوارتان دقت کنید.

آماده سازی هر کت شلواری دارای چهارچوب‌ها و قوانین مختص به خود است. تمامی کت شلوار‌ها تقریباً با چهار سبک فرانسوی، انگلیسی، ایتالیایی و آمریکایی در نهایت تولید می‌شوند.

البته این دسته بندی را در سطح گسترده در آسیای شرقی هم میتوان دید، به طور مثال در این چند سال، کره جنوبی و هنگ کنک نیز در خیاطی بسپوک، مدعی‌های بسیار قدری شده اند، اما باز با این حال ما بر اساس همان دسته بندی عمومی صحبت می‌کنیم.

جزئیات کت شلوار فرانسوی

خیاطان این سبک‌ها هر کدام به نوع خود، روش برش و دوخت متنوعی را برای بهتر نشان دادن اندام مردانه به کار می‌برند. برای مثال خیاطان فرانسوی همیشه به جزئیات کت دقت بسیار زیادی به خرج می‌دهند و بیشترین ساختارها، اعم از سرشانه‌های برجسته، یقه‌‌های پهن و سر آستین‌های باز شونده (Surgeon cuff) را میتوان در این سبک پیدا کرد.

آناتومی کت شلوار

 


جزئیات کت شلوار انگلیسی

خیاطان انگلیسی نیز تقریباً رویکردی مشابه با خیاطان فرانسوی دارند. خیاطان انگلیسی اغلب تمایل دارند کت‌هایی با یقه بزرگ تر بدوزند که ظاهری به شکل عدد هفت (V form) بلندتر و پهن تری بر روی قفسه سینه افراد ایجاد کند. در سبک انگلیسی اغلب از پارچه‌های سنگین‌تر استفاده می‌شود و سرشانه‌های کت‌ها به مانند سبک فرانسوی دارای ساختار برجسته هستند. خیاطان انگلیسی فضای بیشتری را برای تحرک مشتری در کت شلوار در نظر می‌گیرند. از همین رو فیت کت شلوار‌های انگلیسی به نسبت سایر سبک‌‌ها، کمی بزرگ‌تر است. البته این بدین معنی نیست که این کت شلوارها گشاد اند بلکه در روند دوخت آن‌ها، فیت دقیقی استفاده شده است.


جزئیات کت شلوار ایتالیایی

برخلاف دو سبک اروپایی فرانسوی و انگلیسی، سبک ایتالیایی رویکردی متفاوت تر دارد. در این سبک، خیاطان از پارچه‌های سبک تری در دوخت کت شلوار استفاده می‌کنند. کت شلوار ایتالیایی به نسبت انواع فرانسوی و انگلیسی هزینه دوخت کمتری دارد و جزئیات کمتری نیز در آن‌ اعمال می‌شود. برای مثال در انواع کت‌های ایتالیایی ساختار‌های پیچیده و برجسته سرشانه‌ وجود ندارد و اغلب این کت شلوارها، با فیت تنگ تری به نسبت انواع انگلیسی دوخته می‌شوند و دارای انعطاف بیشتری هستند.

فیت تنگ تر یا گشادتر و داشتن ساختار‌های بیشتر، از آب و هوای کشورها و مناطق مختلف آن‌ها نشات گرفته است.

فرانسوی‌ها و انگلیسی‌ها اغلب به دلیل مواجه شدن با آب و هوای سرد سعی کرده‌اند، کت شلوارهایی سنگین بر تن کنند که دارای ساختارهای زیادی بودند. البته دربار و سیستم پادشاهی این دو کشور نیز در این امر تاثیر کمی نداشته است و مردم این دو کشور، برای داشتن ظاهری شکیل‌تر، سعی می‌کردند لباس‌هایی برتن کنند که دیسیپلین خاصی و نظم و نظام بیشتری را تداعی می‌کردند.

برش ایتالیایی


جزئیات کت شلوار آمریکایی

خیاطی آمریکایی نیز دارای رویکردی مشابه با خیاطی ایتالیایی می‌باشد و در این سبک نیز ما شاهد کت شلوار‌هایی هستیم که دارای ساختار سنگینی مانند انواع فرانسوی و انگلیسی نیستند. البته این امر حتی در مناطق شهر‌ها نیز متفاوت است. برای مثال در منطقه منهتن نیویورک، خیاطان در دوخت و دوز کت شلوار، بیشتر به سمت انواع انگلیسی گرایش دارند و محصولات تولید شده آن‌ها، بیشتر شبیه به خیاطان خیابان Savile Row می‌باشد؛ در حالیکه در مناطق پایین شهر نیویورک، خیاطان با نگاه بیشتری به سمت سبک ایتالیایی کت شلوار تولید می‌کنند.

این تفاوت منطقه‌ای، حتی در ایتالیا نیز مطرح می‌باشد. خیاطان شمال ایتالیا، برای مثال در شهر میلان، علاقه منداند تا کت شلوار‌هایی سنگین‌تر و با ساختار‌هایی تقریبا مشابه به انواع فرانسوی و انگلیسی بدوزند، در حالیکه در جنوب ایتالیا، مثل ناپل یا سیسیل، خیاطان به دلیل گرمای آب و هوا، سعی دارند کت شلوار‌هایی سبک‌تر و بدون ساختار آماده کنند که آزادی عمل و تحرک بیشتری به مشتریان ارائه می‌دهند.

درک این سبک‌ها، برای افرادی که به صورت حرفه‌ای در کمد لباسشان سرمایه‌گذاری می‌کنند، بسیار مهم است. شما باید با امتحان کردن انواع مختلف کت شلوار‌ها از این سبک‌ها، کت شلوار متناسب با اندام خود را بیابید. شاید در نگاه کلی، فکر کنید که کت شلوار سبک فرانسوی یا انگلیسی به دلیل ساختارهایی که دارند شکیل تر به نظر خواهند رسید اما باید بدانید که هر کدام از این سبک‌ها با وجود مزایا و معایبشان برای هر کسی مناسب نیستند.

اگر در تعیین این که اندام شما، بیشتر با کدام نوع از این کت شلوار‌ها ظاهری جذاب تر خواهد داشت، سوال دارید، می توانید با گروه مشاوره تیم لتس استایل، در ارتباط باشید و از راهنمایی آن‌ها در این باره بهره بگیرید.

کت با برش آمریکایی


4. قبل از خرید کت شلوار، به یک اندام پایدار برسید.

این امر موضوع بسیار مهمی است که شاید بسیاری از آقایان از آن غفلت کنند. اندام مناسب برای هر فردی الزاماً لاغر بودن آن فرد نیست بلکه داشتن یک جسم سالم و پر توان با حجم عضلانی خوب و درصد چربی کمتر برای هر فردی مهم است. قبل از اینکه به فکر خرید یا سفارش دادن یک کت شلوار باشید باید به این موضوع دقت کنید که اندامتان را برای آن آماده کنید. اگر قرار است تغییرات بزرگی در اندام شما حاصل شود توصیه می‌کنیم برای سفارش کت شلوارتان مادامی که به اندام مورد نظرتان نرسیده ‌ید، صبر کنید.

شاید بسیاری از ورزشکاران نیز با این مشکل مواجه شوند. افراد بسیاری مشغول به رشته بدنسازی‌اند و قطعاً باید به دوره و رژیمشان قبل از سفارش یا تهیه کت شلوار دقت کنند. چه بسا که بعد از خرید کت شلوار، همان لباس در ماه بعد، برای آن‌ها تنگ یا گشاد باشد. شما برای تهیه کت شلوار به خصوص اگر می‌خواهید شخصی دوزی انجام دهید، باید وزنی داشته باشید که بتوانید آن را حفظ کنید.

یک کت شلوار گرانقیمت می‌تواند انگیزه‌ای برای حفظ تناسب اندامی بدنتان باشد.

فیت بودن

 


5. به این امر دقت کنید که شما، یک متخصص لباس نیستید.

بسیاری از برند‌ها در مجموعه خود دارای افرادی هستند که در طول مدت طولانی، توانسته‌ اند تجربه خوبی در حوزه لباس پوشیدن و حتی لباس پوشاندن به افراد کسب کنند. حتی خیاطان نیز از این قاعده مستثنی نیستند. باید به این موضوع دقت کنید که این افراد، کاری به جز متناسب کردن ظاهر یک فرد با لباس نداشته‌اند و اگر به شما پیشنهادی می‌دهند، از روی تجارب گذشته آن‌ها بوده است و در اکثر مواقع باید به آن‌ها اعتماد کنید.

درست است که بسیاری از علاقه مندان به دنیای لباس، دارای آگاهی و سواد بالایی در ارتباط با پوشاک هستند و شاید نگاهی ریزبینانه به کت شلوار داشته باشند اما باید بدانیم که ما همیشه متخصص نیستیم و گاهی باید در خرید و سفارش کت شلوارمان به حرف بقیه افراد مجرب نیز گوش فرا دهیم.


6. از ترند‌های دنیای کت شلوار دور باشید.

شاید در نگاه اول به این تیتر بگویید که خوب هدف من از خرید و یا سفارشی دوزی کردن یک کت شلوار این است که مد روز به نظر برسم. این حرف، کاملاً درست است اما باید در نظر داشته باشیم که ترند‌ها در یک برهه از زمان خاص به وجود می‌آیند و بعد از مدتی از بین می‌روند. این اتفاق برای افرادی که زمانی از کت شلوار‌های یقه باریک استفاده می‌کردند نیز رخ داد. بسیاری از افراد برای اینکه ترندی به نظر برسند، به طور گسترده کت شلوار‌های یقه باریک خریداری کردند که بعد از دو سال این نوع کت‌ها، از دنیا استایل آقایان، خارج شد.

این رخداد، در حال حاضر برای افرادی که کت‌هایی با یقه‌های پهن نیز خریداری می‌کنند، اتفاق خواهد افتاد و این ترند نیز در چند سال یا حتی ماه دیگر نیز از دنیای استایل آقایان، خارج خواهد شد. شما می‌خواهید سرمایه‌گذاری‌های جدیدتان حدودا 5 تا 10 سال برایتان کاربردی باشند، بنابراین لباس‌هایتان را کلاسیک انتخاب کنید. جزئیاتی که میانه‌رو هستند آزمون خود را پس داده اند و در زمان طولانی مدت از مد نخواهند افتاد.


7. در اولین خرید‌ها، به دنبال آیتم‌های پایه‌ای(Basic) باشید.

اولین قدم‌هایتان در ساخت کمد لباستان، حیاتی‌ترین اقدام شما در استایلتان محسوب می‌شوند. شما باید در این مسیر از بین آیتم‌های پایه‌ای مثل پیراهن یا کت شلوار‌های تک رنگ انتخاب کنید و سپس به آرامی به سمت کت شلوار‌هایی با پارچه‌های طرح‌دار بروید.

برای اینکار توصیه می‌کنیم اول از کت شلوارهایی با رنگ‌های خنثی نظیر سرمه‌ای یا زغالی شروع کنید. شما در طول هفته می‌توانید سه بار و حتی بیشتر هم از یک کت و شلوار آبی یا خاکستری یکدست با فیت مناسب در محل کارتان استفاده کنید و هیچ کسی هم به شما به دلیل تکرار استایلتان خرده نخواهد گرفت.

کت شلوار سرمه ای


داشتن چند دست کت شلوار ساده تک رنگ می‌تواند یک انسجام کلی به استایل شما در موقعیت‌های متفاوت بدهد. اما همیشه هم نباید درگیر یک دایره امن از این کت شلوارها بشوید و گاهی نیز باید از آن خارج شوید. برای مثال یک کت شلوار زرشکی و یا بنفش تیره هم می‌تواند جذابیت‌های خاص خودش را داشته باشد اما قبل از اینکه این رنگ‌ها را به کمد لباستان اضافه کنید باید به یک پختگی منحصر به فرد در استایل خودتان برسید.

مقاله مرتبط با هفت رنگ حیاتی که ارزش افزوده شدن به کمد لباس یک جنتلمن را دارند

این پختگی بدین معناست که شما بدانید چه کت شلواری را با چه آیتم‌هایی باید ترکیب کنید که حاکی از شخصیت منحصر به فرد شما باشد و فقط در استایل شما دیده شوند. قطعاً بسیاری از افراد را دیده‌اید که خارج از چهارچوب‌ها و قوانین دنیای استایل حرکت کرده‌اند و حتی مخالف هنجارها هم لباس پوشیده‌اند اما همچنان به عنوان یک کت شلوار پوش، خوشتیپ دیده شده‌اند. این افراد دقیقاً همان کسانی هستند که به پختگی‌ استایل خود رسید‌ه‌اند و می‌دانند دقیقاً در استایل خود چه داستانی را بازگو می‌کنند.

همچنین بد نیست که درتهیه کت شلوار جدید، نیم نگاهی به کت شلوار‌های قدیمی‌تان هم داشته باشید. هیچگاه کت شلوار‌های قدیمی خود را از استایلتان حذف نکنید. شاید برخی از آن‌ها با دنیای استایل امروزی و ترند‌ها مغایرت داشته باشند اما اگر هنوز هم فیت مناسبی دارند و کاربرد خودشان را از نظر کیفیت پارچه از دست ندادند، می‌توانند به عنوان الگو‌های شما به هنگام خریدتان مطرح باشند.

این سخن ما بدین منظور نیست که شما صرفاً باید از یک سری طرح و رنگ ثابت در خرید یا سفارش کت شلوارتان انتخاب کنید. الهام گرفتن از کت شلوار‌های قدیمی، می‌تواند آزمون و خطا را در ایجاد کمد لباستان کاهش دهد و شما را سریع‌تر به یک انسجام کلی و پختگی در استایلتان، به خصوص به هنگام پوشیدن کت شلوار، برساند. هر کت شلواری که قدیمی شده است اگر همچنان کیفیت و تناسب خود را حفظ کرده باشد؛ می‌تواند تحت عنوان سبک وینتیج دوباره دراستایل شما، استفاده شود.


8. انتظارات واقع‌ گرایانه‌ای داشته باشید.

اگر کت شلوار یک شخصیت محبوب را دیده‌اید و قصد دارید با خرید کت شلوار مشابه آن دقیقاً شبیه به آن فرد شوید، باید بگوییم که سخت در اشتباهید. شما مادامی که جورج کلونی نباشید، هیچ گاه فقط با تعویض یک کت شلوار به مانند او نخواهید شد. درست است که کت شلوار‌ها صدایی بسیار بلند و قوی در دنیای استایل آقایان دارند اما جادو نمی‌کنند. بهترین شرایطی که یک کت شلوار می‌تواند از شما بسازد این است که ‌مرتب‌ترین و منظم‌ترین شکل را از خود شما به نمایش بگذارد، نه شباهت به فرد دیگری را.

همچنین به یاد داشته باشید که بر روی چروک لباستان زیاد حساس نباشید. تا جای ممکن کت شلوار شما همیشه باید مرتب و پاکیزه و اتو خورده شده در داخل کمد لباستان برای موقعیت‌های متفاوت آماده باشد. اما اینکه بعد از دو قدم راه رفتن، فقط به فکر چین‌های کت شلوارتان باشید، درست نیست. کت شلوار‌ها از پارچه ساخته شده‌اند و از سنگ نیستند که چین و چروک نداشته باشند. مخصوصاً در جامعه ما که اغلب افراد فکر می‌کنند‌ صرفاً فقط به هنگام مهمانی و عروسی باید کت شلوار بر تن کنند. هر چیز پارچه‌ای، به داشتن چروک محکوم است.


9. از خیاط یا فروشنده کت شلوارتان، روش صحیح مراقبت از محصول را بپرسید.

برای شستشوی کت شلوارتان هیچ گاه به سراغ شستشو با ماشین لباس شویی در خانه نروید. این کار می‌تواند تمامی دوخت پارچه و همچنین آهار پارچه شما و ظرافت‌هایی که خیاط آن ها را با اتو بر روری لباستان ایجاد کرده است، از بین ببرد. همچنین شستشو کت شلوار با ماشین لباس شویی به دلیل اینکه مواد شوینده خانگی زیاد مناسب اینکار به خصوص کت نیستند، هیچگاه توصیه نمی‌شود. برای این کار بهتر است به خشک شویی مراجعه کنید.

به طور کلی، کت شلوارهای خود را به ندرت خشکشویی کنید. شستشوی کت شلوراتان را صرفاً به زمانی موکول کنید که فقط کثیف شده اند، لک شده و یا بوی عرق به خود گرفته اند. پروسه خشک شویی، یک روش شستشوی شیمیایی است که به پارچه آسیب زیادی می‌تواند برساند و حتی برخی از پارچه‌ها را با یک یا دوبار شستشو، نابود کند. مواد شیمیایی مورد استفاده در خشک شویی‌ها به راحتی درخشندگی و جلای برخی از پارچه‌ها را می‌توانند از بین ببرند.

به جای شستشو، یک روش جایگزین بهتر برای مراقبت و پاکیزه نگه داشتن کت شلوار‌ها وجود دارد. به جای خشک شویی، با اتو بخار به لباستان طراوت ببخشید.

بسیاری از خشک شویی‌ها‌، این پیشنهاد را به شما می‌دهند که برای مرتب کردن کت شلوارتان اگر لکه بزرگی و یا کثیفی خاصی بر روی آن‌ها وجود ندارد از اتو پِرِس (Steam Press) استفاده کنید. اتو پِرِس با فشار بخار آب داغ می‌تواند خط اتو لباس شما را بازسازی کند و همچنین بدون آسیب زیاد به لایه‌های پارچه، گرد و غبار را از کت‌ شلوار پاک کنند.


10. برای مراقبت از کت شلوارتان هم هزینه کنید.

خرید یک کت شلوار با کیفیت فقط ملاک خوش استایل بودن شما نیست، بلکه برای حفظ آن نیز باید همچنان هزینه کنید. یک جنس مرغوب، نیاز به مراقبت مرغوبی هم دارد. از همین رو شما بعد از خرید یا شخصی دوزی یک کت شلوار باید همچنان طبعات مراقبتی آن را نیز بسنجید و به اجرا درآورید. برای اینکه فرم کت شلوارتان را بعد از هر بار استفاده به حالت قبلی خود برگردانید، حتماً از هنگر‌های چوبی با سرشانه‌های بزرگ استفاده کنید.

کت شلوار خودتان را در کمدی آویزان کنید که جریان هوای خوبی در آن برقرار باشد. کمد‌هایی که داخل آن‌ها هوا رد و بدل نمی‌شود، می‌توانند در پوسیده شدن و بو گرفتن الیاف پارچه تاثیر گذار باشد.

به یاد داشته باشید که حتی بعد از در آوردن کت شلوارتان، تا چند ساعت هنوز رطوبت بدن، در کت شلوار باقی می‌ماند و گذاشتن آن در جایی که به خشک شدن الیاف آن کمکی نمی‌کند، زیان بارخواهد بود.

همیشه بعد از هر بار پوشش، کت شلوارتان را آویزان کنید. آویزان شدن باعث رها شدگی الیاف لباس شما بعد از پوشیده شدن می‌شود و فرم لباس شما را به حالت اولیه باز می‌گرداند که در طولانی مدت باعث دوام بیشتر کت شلوارتان خواهد شد. به یاد داشته باشید که یک کت شلوار را پشت سر هم، هر روز نپوشید. اصطحکاک بدن شما با پارچه و همچنین قسمت‌هایی از خود کت شلوار با پوشیده شدن بیشتر و ساییده شدن بیشتر بر روی هم، باعث خرابی سریع‌تر بافت کت شلوارتان خواهد شد.

توصیه می‌کنیم اگر از شلوار کت شلوارتان، به صورت جدا گانه هم استفاده می‌کنید، در سفارش شخصی دوزیتان از خیاطتان بخواهید که دو دست شلوار برای شما از همان جنس پارچه، آماده کند. با این کار شما هم می‌توانید در طول مدت بیشتری از کت شلوارتان بهره ببرید و هم اینکه استایل‌های جداگانه‌ای نیز با شلوارتان، بسازید.

آویزان کردن کت


نتیجه گیری

ساخت استایل شخصی آقایان به ملاک‌های زیادی بستگی دارد و هر فردی باید با توجه به شرایط روحی و جسمی خود، آن را بسازد. شاید گفتن این جمله کمی کلیشه‌ای به نظر برسد اما برای ساخت استایل شخصی، ابتدا شما باید آن را در درون خود بیابید. استایل شخصی فقط صرفا پوشیدن کت شلوار نیست. اما از آنجاییکه این پوشش در برگیرنده تکامل و زیبایی آقایان است، بیشتر بر سر زبان‌ افتاده است و پر اهمیت شده است. قطعاً قوانین زیاد دیگری در تهیه و نگه داری کت شلوار مطرح اند که در این نوشتار به آن‌ها اشاره نشده است. این نکات می‌توانند از تجربیات هر فرد در خرید کت شلوار و در سفر ساخت استایل شخصی‌شان، به دست آمده باشند.

سوالات

1. به نظر شما چه نکات دیگری در شخصی دوزی کت شلوار مهم اند؟

2. شما برای خرید یک کت شلوار چه چیز‌هایی را ملاک قرار می‌دهید؟

3. چه اقداماتی را برای بالا بردن دوام کت شلوارهایتان تا به حال انجام داده‌اید؟

لطفا پاسخ سوالات ما را بعد از مطالعه این درس در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. شما قطعا با پاسخ به این سوالات، در جهت گیری و سمت و سوق نوشتار‌ها و دروس آینده لتس استایل، دخیل خواهید بود و به تکمیل شدن محتوای ما کمک خواهید کرد.

2 نظرات

 • سپهر یعقوبی

  ژوئن 15, 2023 - 11:30 ق.ظ

  ممنون از مطلب تون بسیار مفید بود.
  لطفا عکس های بیشتری از هر سبک کت و شلوار قرار بدید

  • سینا نیک نهاد

   ژوئن 20, 2023 - 1:19 ق.ظ

   سلام. ممنون از شما. حتما به قسمت گالری تصاویر سر بزنید. تصاویر بیشتری هم در آینده بارگذاری خواهند شد.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون